Про нас

Всі ми зараз знаємо, як важливо для здоров'я якість продуктів харчування і що сьогодні важко знайти добросовісних вітчизняних виробників, які надають нам якісні продукти харчування. Саме з цієї причини все ми часто шукаємо, де можна купити європейські продукти харчування, вина і побутову хімію.

Якщо Ви шукайте італійське вино, соуси, сир, оливкову олія, бельгійський шоколад і багато інших продуктів європейського виробництва - ми допоможемо вирішити вашу проблему!
Чому саме ми:

На ринку більше 6 років
Наша компанія вже давно почала своє існування, за цей час ми набралися досвіду і завели надійні контакти у багатьох європейських країнах. Всі наші логістичні процеси налагоджені, як годинник - тому вся продукція приїжджає дуже швидко.
Система знижок і бонусів
Якщо Ви постійний клієнт нашого магазину - Ви отримуєте постійну знижку і різні бонуси. Замовте більше - і отримаєте ще більше знижку, це економить ваші гроші!
Чим більше - тим дешевше!

Чим більше одиниць товару Ви замовляєте, тим дешевше Ви його купуєте. Виходить невеликий опт. Так, може Вам не потрібно 4 головки сиру або 8 пляшок однакового вина, але якщо Ви запитаєте у друзів і знайомих, напевно знайдете бажаючих! Тим самим збережете свої грошики.

Безкоштовна доставка по Львову

Якщо Ви зробите замовлення на 500 гривень і більше, ми подаруємо Вам доставку в місті Львів. Ця зовсім небагато - пара пляшок вина, кілька плиток шоколаду і трохи сиру!

Товари під індивідуальне замовлення

Якщо Ви щось не знайшли в нашому магазині - це не привід засмучуватися! Якщо Вам потрібно щось конкретне - просто замовте нам і ми привеземо це. Вже через пару тижнів після замовлення ваш товар буде у Вас вдома!

Великий асортимент з різних країн
Багато компаній продають товари з однієї країни, наприклад з Польщі чи Білорусії. Ми ж привозимо свої продукти з Італії, Іспанії, Німеччини, Бельгії, Польщі, Франції та інших країн ЄС. Таким чином, ми багато разів збільшуємо асортимент і даємо Вам можливість придбати світові бренди з різних держав.

Весь наш колектив готовий допомогти Вам у пошуку та купівлі різних продуктів європейської якості. Зробіть замовлення на сайті або просто зателефонуйте за телефонами, які вказані на сайті. Якщо у Вас просто виникли будь-які питання - не соромтеся, просто зателефонуйте і ми з радістю постараємося на них відповісти!